Skip to content

Mūsų paslaugos

QualyLab  laboratorija siūlo aukštos kokybės paslaugas, grindžiamas naujausių technologijų naudojimu bei profesionalių ir kvalifikuotų dantų technikų komanda.

render grid of 3D teeths

01

Laminatės, vainikėliai ir jų tiltinių
konstrukcijų restauracijos

Naudojame skaitmenines, dirbtinio intelekto (DI) ir tradicines technikas, kad būtų pasiektas maksimalus biologinis suderinamumas, užtikrinta komplikacijų prevencija. Darbus ant implantų gaminame pagal "zero bone loss" koncepciją. Dantis atkuriančios medžiagos: lauko špato keramika, ličio disilikatas, cirkonio oksidas ir jų kombinacijos

Laminatės, vainikėliai ir jų tiltinių konstrukcijų restauracijos

02

Chirurginiai gidai

Atliekame skaitmeninį implantacijos gidų daliniams defektams ir bedančiams žandikauliams planavimą ir gamybą. Implantų padėtys planuojamos pagal biometrinius atstatomų dantų, paciento burnos bei viso žandikaulio  anatomijos parametrus. Teikiame ir "Smile in the box" paslaugą, t. y.  operacijos dienai vienoje dėžutėje atsiunčiame suplanuotus implantus, gidus chirurgijai ir laikinus protezus fiksavimui iškart, po operacijos.

Chirurginiai gidai

03

Fiksuoti protezai bedančiams žandikauliams

Gaminame patikimas, individualiai suderinamas konstrukcijas vieno ar abiejų žandikaulių atstatymui. Turime greitai suprantamus skaitmeninį ir tradicinį gamybos protokolus. Konstrukciniai elementai: chromkobaltas, titanas, PMMA, kompozitinės ir cirkonio oksido medžiagos.

Chirurginiai gidai

04

Kapos

Gaminame retencines, apsaugines kapas sportininkams ir bruksuojantiems pacientams, taip pat parafunkcines (miorelaksacines) kaps, sąnario skausmų kamuojamieme pacientams.

Kapos

Užsisakykite paslaugas naudodamiesi QualyLab programėle

Atsisiųsti programėlę